top of page

Корисні сервіси та інструменти вчителя

Планування, структурування інформації, презентації

Інструмент для планування заходів та зустрічей.

Безкоштовна програма для створення діаграм зв’язків (правильна назва поняття, відомого як «карти пам’яті» чи «mind maps»). Ця програма дозволяє візуалізувати великі обсяги інформації чи складні концепції – подавати їх у структурованій формі для кращого сприйняття.

Веб-сервіс для створення інтерактивних мультимедійних презентацій з нелінійною структурою. Сервіс дозволяє імпортувати відеоматеріали, графіки, фотографії та інші засоби для візуалізації презентації. Інтерактивний формат створюється за допомогою технології масштабування (приближення та віддалення).

Сервіс дозволяє «сфотографувати» екран, або загрузити фото і домалювати на зображенні важливі примітки.підходить для створення інформативних презентацій/навчальних інструкцій/передачі великого об’єму даних – допомагає коротко пояснити складні речі (за допомогою зображень).

Сервіс для ефективної організації часу. З його допомогою можна складати список завдань та дедлайнів, слідкувати за їхнім виконанням і бачити всю гарно зроблену роботу.

Інструмент для колективного створення діаграм онлайн. Він дозволяє учасникам команди одночасно заповнювати поля спільної діаграми. Тут діє спеціальний чат, в якому можна обговорювати роботу над схемами в реальному режимі.

Сервіс для створення презентацій (особливість – в них можна вставити анімацію та гіперпосилання).

Це сервіс для створення інтерактивних публікацій (у вигляді журналів, брошур, каталогів, презентацій, звітів тощо). Інтерактивний документ створено так, аби зберегти відчуття паперового документу: є можливість перегортати сторінки, відмічати цікаві моменти тощо.

Інструмент для створення 3D-книг з використанням картинок, текстів та посилань. Особливість – має обмеження у кількості сторінок (10) та безкоштовно дозволяє створити лише 10 книг. Підійде для роботи з молодшими школярами.

Сервіс для презентації історій, фактів чи явищ, які потрібно подати у певному часовому проміжку. Це може бути чиясь біографія, історія виникнення явища/теорії/організації, зокрема, вашої школи/міста/країни, або безпосередньо вашої eTwinning-команди тощо.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЦІКАВОГО НАВЧАННЯ

За допомогою цього сервісу будь-яке навчальне відео (з архіву TED Ed чи youtube) може стати інтерактивним інструментом для засвоєння знань. Відео можна одразу доповнити такими корисними вставками для учнів: Quick Quiz (питання з варіантами відповіді, відео-підказки і правильні відповіді), Think (запитання для розгорнутої відповіді), Dig Deeper (посилання на додаткові джерела), Discuss (онлайн-дискусія за темою навчання).

Хмара тегів, вона ж хмара слів – візуальна подача ключових слів (наприклад, з іноземного тексту або важливих термінів), що виділяє і сортує слова за популярністю їхнього вживання (в тексті). Такі зображення можна використовувати для перевірки знань, або просто для цікавого оформлення текстів, презентацій.

Сервіс для сторення тематичних онлайн-ігор/вікторин. Показує рейтинг за результатами. Містить також вже створені ігри, які можна використовувати в роботі.

Це спеціальний код - гіперпосилання, в який можна «зашифрувати» будь-який матеріальний предмет чи інформацію. Розпізнати зашифроване допомагає сучасний мобільний телефон/планшет і спеціальна програма (встановити її можна безкоштовно).

Сервіс для створення інтерактивних ігор-вікторин, опитувальників за певною темою. Він дозволяє залучити учнів до онлайн-змагання та одразу побачити результати кожного з них.

Інструмент для створення кросвордів.

Тут можна завантажити картинку та зробити з неї пазл для ваших занять.

Інструмент для створення ігор на основі географічних карт. Ідеально підходить для проведення вікторин на знання країн. Тут також можна знайти вже готові ігри, які можна використати в роботі з дітьми.

Багатофункціональний сервіс для створення навчальних ігор, діаграм, вікторин.

Сервіс (англомовний) для створення онлайн-тестів. В питання можна розмістити графічні елементи. Також тут можна створити свій клас та зберігати статистику результатів учнів.

Сервіс (російськомовний) для створення тестів на перевірку знань, психологічних тестів, опитувальників тощо. Містить 14 видів питань, можливість обмежити відповіді за часом, пошук за ключовим словом, доступ до статистики результатів.

Сервіси для створення віртуальних класів. Дозволяють створювати цікаві онлайн-завдання для дистанційного навчання.

Гра-вікторина на основі Google Maps, яка допомагає вивчати визначні місця та пов’язані з ними історії різних країн.

bottom of page