top of page
IMG_20191010_085859.jpg
66713890_2289909297794570_81688605982101

  Я люблю…

Я люблю, коли сонечко світить

Й веселково весь світ осява.

Я люблю, як всміхаються квіти,

Й розкошує п’янка весна.

 

Я люблю кави запах духмяний,

Що бадьорить мене й зігріва.

Зустрічати світанки вогняні,

Споглядать як край неба пала.

 

Плескіт хвиль люблю неслухняний,

Думки мережить пів ночі без сна,

Бродить босоніж між рос сріблястих,

Й у Книгу пірнать аж до дна.

 

Я світ люблю казково фарбувати,

Примхливих муз ловити за хвоста,

Кожній хвилинці – безмежно дивуватись,

Й творить натхненно такі буденні чудеса!

З "Енциклопедії про сучасних вчителів"

       Шитель Аліна Володимирівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури і мистецтва  Кетрисанівської сільської ради КЗ "Олексіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" та КЗ «Златопільський ЗЗСО I-II ступенів», першої кваліфікаційної категорії. Працюю в навчальному закладі з 2011 року (педагогічний стаж – 10 років).

      Сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com.

      Досягнення як вчителя: 

  • Участь у 41 зльоті молодих вчителів Бобринеччини «Сузір’я молодих і талановитих» - 2012 рік.

  • Обласна науково-методична конференція вчителів української мови та зарубіжної літератури з проблеми: «Модернізація та технологізація сучасного уроку: інноваційний потенціал» - 2016 рік.

  • Обласний  конкурс методичних розробок уроків української мови, української літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Мистецтво»  «Ідемо на урок: 8 клас» - 2016 рік.

  • Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Філологічний Олімп» - 2017 рік.

  • Семінар вчителів української мови та літератури з проблеми: «Сучасний урок української мови та літератури: компетентнісний аспект» - 2017 рік.

  • Переможець районного туру конкурсу «Вчитель року - 2018».

  • ІІІ місце в обласному конкурсі "Різдвяна казка" - 2020 рік.

  • Координатор Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower».

  • Участь у районному заході «Лютневі зустрічі – 2021». Освітній івент «Піраміда успіху» - 2021 рік.

  • ІІ місце у конкурсі конспектів від всеукраїнського журналу «Зарубіжна література в школах України»: «Панорама ідей: урок зарубіжної літератури». Конспект уроку позакласного читання «Що означає бути особливим?» - 2021 рік.

  • Участь у відеофестивалі педагогічних ідей для педагогічних працівників закладів освіти «Педагогічний креатив» - 2021 рік.

  • Перемога у районному конкурсі «Педагогічні інсайти сьогодення» - 2021 рік.

  • ІІ місце у конкурсі конспектів від всеукраїнського журналу «Зарубіжна література в школах України»: «На крилах зарубіжної літератури». Конспект уроку позакласного читання ««Чи справді той, кого ти любиш, так само любить тебе?» за повістю Марії Парр «Вафельне серце» - 2021 рік.

  • ІІ місце в обласному конкурсі наукових, навчальних і методичних розробок «Інновації в освітньому просторі: сучасні тренди». Номінація "Гейміфікація у навчанні". Літературознавчий геокешинг "Мандрівка океаном зарубіжної літератури" - 2021 рік.

  • І місце  у конкурсі методичних розробок від всеукраїнського журналу «Зарубіжна література в школах України»: "Методичний марафон". Космічна подорож "У пошуках філологічних скарбів" - 2022 рік.

      Мої учні беруть активну участь у Всеукраїнському українознавчому конкурсі «Соняшник», Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower» та переможці II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Бершадська Оксана, учениця 9 класу – III місце, 2017 рік), Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченому Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» (Стеценко Надія, учениця 9 класу – II місце, 2016 рік), переможцями  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Стеценко Анастасія, учениця 5 класу – I місце, 2017 рік; Теплюк Дарина, учениця 7 класу – III місце, 2017 рік), мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Стеценко Анастасія, учениця 5 класу – II місце, 2017 рік), та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України: Бершадська Оксана, учениця 9 класу – I місце у I (районному) етапі та III місце у II (обласному) етапі, секція "Фольклористика", 2018 рік; Хилько Максим, учень 9 класу - І місце у І (районному) етапі, секція "Зарубіжна література", 2019 рік; Світлик Інна, учениця 7 класу - І місце у І (районному) етапі, секція "Зарубіжна література", 2020 рік; Плотнікова Ілона, учениця 9 класу - І місце у І (районному) етапі та участь у ІІ (обласному) етапі, секція "Українська література" 2020 рік та І місце в І (районному) і ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі у секції "Зарубіжна література" у 2021 році; участь у двох регіональних інтернет-конференцій «Особливості соціалізації дітей в органах дитячого самоврядування» та «Дитячі молодіжні ініціативи утвердження ідеалів миру».

       

   Також маю ще один сайт професійної спільноти вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури "Філологічний зореліт".

      У своїй педагогічній діяльності намагаюсь поєднувати як традиційні методики, так і педагогічні інновації. Серед яких віддаю перевагу: розвитку критичних зусиль, біоадекватній технології навчання, креативній педагогіці, особистісно-зорієнтованому навчанню.

    Коло педагогічних інтересів: діалогічні технології навчання, компаративістика як засіб розвитку читацьких інтересів, україноцентричний підхід до вивчення зарубіжної літератури в школі. 

      Педагогічні здобутки: дослідження проблеми формування психологічної пружності на уроках української та зарубіжної літератури та розвитку індивідуальності в колективній творчій діяльності.

      Для мене робота вчителя – це постійний рух до саморозвитку, спілкування із цікавими людьми, любов до свого предмета та дітей.

     Вважаю, що призначення вчителя не лише в тому, що потрібно підготувати дітей до ЗНО, а більшою мірою – зацікавити світом української мови та літератури, допомогти учням знайти необхідну мотивацію до навчання. Вчити їх бути переможцями та переможеними, досягати поставлених цілей та ніколи не зупинятися на досягнутому, прагнути більшого. Тому сучасний вчитель повинен бути демократичним, толерантним, гуманним. Прагне до самовдосконалення, ніколи не зупиняється, його життя завжди в педагогічному русі. Вміє «виходити за межі» традиційних методик. Комунікабельний та креативний. Гнучкий та цілеспрямований, готовий до ризику. Й просто людина, яка любить те, що вона робить, дітей та свій предмет.

Сообщение отправлено, спасибо!

bottom of page